Seznam partnerských obchodů

Filtrovat dle kraje:      
 • Notářka JUDr. Hana Staničková

  Ostrožná 209, 74601 Opava

  Potřebujete sepsat veřejnou listinu, smlouvu nebo byste rádi využili služeb notářské úschovy? Navštivte notářství JUDr. Hana Staničková. Poskytujeme komplexní notářské služby v oblasti občanského a obchodního práva.

  Více informací
 • Tvorba video prezentace

  U Stavu 383, Havířov

  Vytvoření animované video prezentace Vašich produktů na základě poutavé šablony, která byla vytvořena speciálně pro tyto účely. Vše co musíte udělat je dodat nám obrázky vašich produktů a informací, které chcete mít ve videu obsaženy a my zajistíme výrobu kvalitní animace ve Full HD rozlišení.

  Více informací
 • Produktové focení ARCgroup s. r. o.

  areál letiště Mošnov415, 74251 Mošnov

  360°
  Tento typ fotografií umožní Vašim zákazníkům kontakt s produktem, stejně jako to tomu je v kamenné prodejně. Mohou si jej prohlédnout ze všech stran a přibližovat na jakýkoliv detail, který je zaujme.

  Více informací
 • Pavlína Mikulajčíková

  Nábřeží SPB193/19, 70800 Ostrava

  služby v daném oboru. Neváhejte a využijte mých kvalitních služeb, které realizuji s využitím moderních metod. Má profesionalita je vám vždy plně k dispozici. Mou předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování mou firmou nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

  Více informací
 • Mgr. Ing. Drahomír Foltan

  Ostrožná 233/40, 74601 Opava

  Insolvenční správce

  Více informací
 • Advokát Mgr. Štěpán Říháček

  Pionýrská 249/15, 60200 Brno

  Poskytuje komplexní právní služby s důrazem na právní vztahy k nemovitostem a servis v oblasti podnikání.

  Více informací
 • Advokát Mgr. Jiří Vopička

  Purkyňova 547/43, 30100 Plzeň

  Při výkonu advokacie poskytuji právní služby se zaměřením na všechna hlavní právní odvětví, prakticky tedy v téměř jakékoliv právní záležitosti. Právní služby poskytuji jako komplexní, od prvotního posouzení záležitosti, přes uplatnění nároků, včetně zastupování klientů před soudy či úřady a navazujícího soudního či exekučního vymáhání.

  Více informací
 • Advokát Mgr. Bc. Adam Ptaštnik, Ph.D.

  Nádražní308/3, 70200 Ostrava

  Naše elektronická advokátní kancelář je zaměřena jak vzděláním a zkušenostmi našich pracovníků, tak svou další činností na problematiku informačních a komunikační technologií. Pravidelně se také účastníme odborných konferencí na toto téma. Poskytujeme však kompletní spektrum právních služeb. Spolupracujeme také s dalšími odborníky, aby naše právní pomoc byla poskytnuta vždy na profesionální úrovni odborníkem v dané oblasti.

  Více informací
 • Advokát JUDr. David Pytela, MBA

  Palackého75/21, 77900 Olomouc

  V rámci výkonu advokacie poskytuji právní služby ve všech oblastech práva se zaměřením na právo obchodní, pracovní, občanské, rodinné, nemovitostí a trestní.

  Mým cílem je poskytnutí komplexních právních služeb na profesionální úrovni s důrazem na individuální potřeby každého klienta.

  Více informací
 • E-shop - Obchod pro každého

  U Jaktařské brány153/2, 74601 Opava

  E-shop je online systém (software) pro distribuci zboží. Skvělé pomůcky a služby zajistíme pro rychlou, jednoduchou správu vašeho e-shopů, který je rovnou propojen s dodavatelem na serveru www.obchodprokazdeho.cz od kterého nakupujete za velkoobchodní ceny

  Více informací
 • Hotel Jana a.s.

  Koliby 2, 75002 Přerov

  Nabízíme posezení v hotelové restauraci s nabídkou jídel mezinárodní kuchyně, jihoamerického hovězího masa, čerstvých ryb a vína. Připravujeme rauty a teplý bufet. Možnost posezení na zahrádce, rožnění selete, opékání a grilování.

  10% na útratu

  Více informací
 • Mlýn Sedlec

  Sedlec 221, 69121 Sedlec

  Vstřícnou, ochotnou a příjemnou obsluhu.
  Bohatý výběr místních moravských vín.
  Profesionálně vybavenou a moderní kuchyni. Zaměřenou na starou českou klasiku
  ve svěžím podání propojenou s mezinárodními specialitami.
  Bohatý a pestrý jídelní lístek s dodržením sezonnosti.
  Čerstvé suroviny z farem jižní Moravy.
  V naší restauraci Mlýn Sedlec klademe důraz na poctivost provedené práce,
  kterou ocení i sebenáročnější zákazník.

  5%

  Více informací