ČLENSKÁ KARTA PRO VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY

Jedna karta na všechny obchody a služby, kteří jsou členy obchodu pro každého! 

Jak využít slevu?

Slevu lze uplatnit na kamenné pobočce pouhým předložením karty při nákupu. Při nákupu v e-shopu vložíte kód karty a získáte slevu, kterou najdete v sekci partnerské obchody a nákup bude ponížen o slevu, pokud je na ni nárok.  

Proč využívat členskou kartu? 

Díky pravidelným nákupům můžete získat až 2-50% slevu na zboží či službu. Zaregistrujte se do aplikace www.obchodprokazdeho.cz a získáte slevy do dalších obchodů, kde budete mít informace o všech obchodech a slevách, které najdete včas ve své aplikaci. 

Proč se zaregistrovat a přidat k nám do klubu obchod pro každého?

Členská karta ti umožní čerpat  jedinečné slevy v celé síti kamenných obchodů, e-shopů a naších partnerů. Za každý nákup ti vrátíme část zaplacené částky ve formě slevy.  
Kartu nemusíte mít u sebe! 
Další výhodou je, že členskou kartu nemusíš nosit pořád s sebou. Aby se ti slevy načítali, stačí na prodejně  nahlásit číslo z aplikace, které můžeš získat jen registrací v aplikaci, kde jsou kódy slev na různé obchody a služby. Pouze při čerpání slevy bez registrace v aplikaci, musíte mít kartičku u sebe, aby nedošlo ke zneužití.

Kartu můžete získat jen při nákupu nebo využíváni služeb naších partnerů. Karta může být zpoplatněna

Podmínky pro uživatele členské karty  

Podmínky členské karty a registrace na obchodprokazdeho.cz 

Na klubovou kartu není právní nárok. Klubovou kartu obdrží každý zákazník, který nevlastní kartu, nakoupí u naších partnerů. Karta může být vystavena i bez této žádosti. Slevu nelze uplatnit na první nákup. Převzetím členské karty zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a se zasíláním obchodních sdělení v souladu se zákonem 480/2004 Sb. Osobní údaje budou zpracovány v rozsahu poskytnutých osobních údajů a tyto mohou být užity také pro obchodní a marketingové účely. Poskytnuté osobní údaje nebudou předány ani jinak zpřístupněny třetím stranám, s výjimkou zákonných důvodů. O poskytnutých osobních údajích je zpracovatel povinnen zachovávat mlčenlivost.  
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů může být kdykoliv zpracovateli odňat, a to písemně na e-mailové adrese info@obchodprokazdeho.cz nebo v sídle společnosti Daavs s.r.o., Opava, U Jaktařské brány 153/2. Odnětí souhlasu se zpracováním osobních údajů zároveň nutně vyvolává zánik členství v našem klubu. Cena po slevě se počítá z cen platných pro obchody, služby z konečné ceny v e-shopu obchodprokazdeho.cz .  
 
Slevy nelze kombinovat s jinými věrnostními programy. Společnost Daavs s.r.o. si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv a to i bez předchozího oznámení.