Projekt pro rozvoj

malých a středních podnikatelů i výrobců

 

 

Pořiďte si náš E-shop - Obchod pro každého nebo partner

 

E-shop je online systém (software) pro distribuci zboží. Skvělé pomůcky a služby zajistíme pro rychlou, jednoduchou správu vašeho e-shopů, který je rovnou propojen s dodavatelem na serveru www.obchodprokazdeho.cz od kterého nakupujete za velkoobchodní ceny. E-shop máte na vlastních internetových stránkách, do kterého si přidáte jednoduše zboží k prodeji. Je to velice ekonomicky a technický výhodný způsob, jak provozovat vlastní internetový obchod s minimálními náklady, bez technických znalostí a  odborníka. My nabízíme kompletní provoz E-shopu včetně serveru ZDARMA. Pro vaše úspěchy máme v systému kompletní balíček služeb, které budou velkým přínosem pro vaše podnikání. Pokud máte svůj e-shop a potřebujete napojit dodavatele, tak nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu.

 

Jak začít prodávat na internetu? 

Nejčastější otázky

Výhody proč být s námi

Obchodní podmínky

Administrace a popis

Objednat E-shop - Obchod pro každého jen za 7.259 Kč vč. DPH do 100 položek

Objednat E-shop - Partner bez poplatků a vstupního kapitálu

 

 

 

 

NOVINKA! E-shop - partner je ZDARMA na neomezeně položek

 E-shop je online systém (software) pro distribuci a prodej zboží. E-shop je bez měsíčních poplatků a vstupního kapitálu. Vlastní e-shop máme ze všemi funkcemi a bez omezení. Platíte jen za výsledky! Licence je na dobu neomezenou a poplatek je 5% z prodeje. Musíte mít jen vlastní internetové stránky. O zbytek se postaráme. 

Více informací

 

 

Autorizovaní partneři 

Tým nejlepších odborníku ve svém oboru, kteří Vám zajistí výsledky ve vašem podnikání. Autorizovaní partneři jsou smluvní podnikatelé a společnosti po celé České republice. Doporučujeme vám využívat k našemu softwaru služby naších partnerů, kteří pracují také v systému obchod pro každého, tak spolupráce a komunikace bude pro vás jednoduchá. Služby parnerů sami využíváme, tak více informací najdete na níže uvedeném tlačítku ,,více informací''. 

 

 

Velkoobchod - Obchod pro každého

Je centrální velkoobchod, ve kterém nakoupíte přímo od výrobců a distributorů nové zboží. Centrální velkoobchod je sdružení výrobců, tak zboží máte na jednom místě za velkoobchodní ceny. V jedné objednávce je minimální cena 2.400 Kč vč. DPH. Pokud jste výrobce a máte zboží, které chcete zahrnou do velkoobchodu, tak nás neváhejte kontaktovat. Na níže uvedeném kontaktu nebo klikněte na modré tlačítko ,,více informací'' . Získáte přístup do systému, a můžete vkládat zboží do centrální databáze, po schválení žádosti.

 

 

 

 Rádi Vám poradíme? Napište nám nebo zavolejte na infolinku 776 180 686