Nejčastější otázky a odpovědi

 

Může e-shop mít už naplněný zbožím? Nakoupím z velkoskladu?

Ano, pokud budete partneři (zakoupením členských karet), tak můžete nakupovat z našeho velkoskladu a rovnou zkopírovat si zboží, které chcete prodávat.

Potřebuji svůj vlastní webhosting?

Ne. Maximálně na webové stránky pokud nemáte. Cena za pronájem e-shopu je včetně webhostingu, který zajišťujeme my. Nemusíte se tedy vůbec starat o prostor kde Váš e-shop bude provozován.

Budu platit provizi z obratu e-shopu?

Ne. Platí se jen za partnerské služby nebo pronájem e-shopu, nebudeme po vás chtít provizi z obratu, který na e-shopu uskutečníte. (Nevztahuje se to na partnery sekce).

Může e-shop běžet na mé stávající internetové stránce či prezentaci?

Ano, pro náš e-shop je nezbytné, aby jste měli hotovou funkční internetovou stránku s prezentací vaší firmy, na kterou připojíte odkaz s e-shopem.

Která verze e-shopu je pro mě vhodná?

Verze E-shop free a start, smart, profesionál se od sebe liší především v počtu produktů, které lze na e-shop nahrát a v množství funkcí, které můžete využít. Verze E-shop free je napořád bez poplatků. V případě, že si nejste jisti volbou vhodné verze, tak neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám poradíme. Na telefonní číslo 776 180 686.

Co se stane, když překročím maximální hranici počtu produktů?

Maximální počet produktů se liší podle dané verze (free, start, smart, pro). Hranici počtu produktů lze překročit u všech variant. V případě, že dojde k překročení limitu, několikrát vás na tuto skutečnost upozorníme e-mailem, jak postupovat. Informaci o aktuálním počtu položek na vašem e-shopu najdete přímo v administraci obchodprokazdeho.cz v sekci Můj e-shop.

Jakým způsobem propojím E-shop s mojím webem?

Velice jednoduše. My vám pošleme odkaz vašeho e-shopu a tlačítko košíků, a vy jen vložíte na váš web tlačítko e-shopu s odkazem  (práce na 5 minut). Tak veškeré vstupní náklady, čas, certifikáty, IT odborníka, zálohy, provoz serveru a e-shopů je pro vás minulostí. Pokud si nebudete vědět rady, tak neváhejte a kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Pokud se zavážu, po jak dlouhou dobu smluvní vztah trvá?

Náš E-shop free je bez závazků, nejste tedy nijak omezeni. U nástavby start, smart, profesionál pokud budete chtít pronájem  ukončit, tak nám stačí zaslat e-mail na info@obchodprokazdeho.cz .

Můžu verzi e-shopu změnit?

Ano, z verze základní můžete kdykoliv přejít na verzi Start, Smart, Profesionál a opačně.

Je možné přenechat licenci mého E-shopu?

Ano, je možné ale jen u zakoupené verze E-shop FREE můžete darovat, prodat svůj e-shop. Nový majitel se jen musí ověřit. 

Na jak dlouhou dobu se uzavírá smluvní vztah?

Smluvní vztah s naší společností není omezen žádným časovým závazkem. V případě, že se rozhodnete pronájem e-shopu zrušit, e-shop se po měsíční výpovědní lhůtě jednoduše ukončí.

 

Potřebujete poradit? Ozvěte se nám

 

ZPĚT