Administrace e-shopu je lehce zapamatovatelná na adrese obchodprokazdeho.cz

Přihlásíte se jednoduše do vaší administrace na adrese http://www.obchodprokazdeho.cz/user/login, kde máte velmi přehledně zobrazené funkce, tak cokoliv zvládnete vložit a upravit na několik kliků! E-shop je bez starostí a obsahuje veškerý systém pro pohodlný prodej na internetu od dopravy až po reklamu. Navíc zahrnuje celou řadu užitečných funkcí a marketingových nástrojů - např. rozesílání pozvánek, chat, poptávky, akční nabídky, historie, Heureka.cz, karty, import a reklamní kampaně. Objednávky Vám chodí e-mailem a SMS zprávou s kompletními údaji a iniciály k potvrzení dopravy (od vás k zákazníkovi), tak velká výhoda pokud nemáte přístup na internet. Vyberte si variantu podle svých plánů a reálných potřeb.

 

Hlavní menu funkce:

Firemní profil - editace iniciály firmy, loga firmy, ověření korespondenční adresy, které jsou uvedené ve Vašich objednávkách.

Zákazníci - zde vidíte v databázi své zákazníky a obchodní partnery. Automaticky systém informuje o novinkách, které vložíte na e-shop. Zákazníci se registrují použitím karty.

Zprávy - komunikace se zákazníky a obchodními partnery přes systém OPK.

Akční nabídky - vytvoříte si skupinu položek - vzor nabídek, které budou v akci, ve slevě, atd.. Můžete využít vzoru distribuční skupiny nebo si založit svou akci. 

Můj prodej - databáze Vašich vložených položek,editace položek,poptávky a zápočty. 

Partnerský program - členskou kartou získáte zápis v aplikaci pro zákazníky s Vaší prezentaci firmy, QR kódem a unikátní číslo pro vaší aplikaci, číslo karty, evidenci, slevy. Na základě karet, získáváte zákazníky pod svůj účet.

Vložit nabídku - tím vložíte položky (zboží) do svého e-shopu, které obsahuje název, EAN, doručení, popis, záruka, 5x foto, akce, cena

 

Levé menu:

Přehled: přehled všech transakcí a pohybu na e-shopu v e-shopu (historie prodeje)

Události: přehled žádosti do Vaší vytvořené distribuční skupiny

Platby: zde vidíte zaplacené a převzaté zásilky dobírkou nebo přes účet. Editace bankovního účtu a předplatné kredity na dopravu.

Hodnocení: zde vidíte komentáře a hodnocení o vašich zákazníků a obchodních partnerů (reference)

Sledování: pomůcka k označení určitého zboží ke sledování, pro rychlou editaci

Pozvánky: pomůcka k získání zákazníků, tím že odesíláte předvyplněný email s odkazem vašeho  e-shopu

Nastavení: zde najdete nastavení informačních e-mailů, editaci obchodních podmínek, vložení

hlavního banneru v e-shopu (hlavní tělo e-shopu je jak informační tabule a design vašeho webu)

Nápověda: všeobecné informace jak začít

 

ZPĚT